Slovo mini maturantov iz vrtca

Leto je naokoli in prišel je čas, ko se bodoči prvošolci poslavljajo od vrtca in bodo v septembru prestopili prag šole.

Na koncu je skupino “Levčki” obiskovalo štiriindvajset otrok. Z nekaterimi otroki smo že kar nekaj let skupaj, drugi so se nam pridružili kasneje. Spletla so se nova prijateljstva, nove vezi. Dnevi v vrtcu so bili razigrani, zvedavi, nasmejani, včasih pa tudi jokavi. Otroci so ustvarjali, se zabavali, slikali, sestavljali, »brali« in še bi lahko naštevali. Tudi starši, stari starši, prijatelji, tete, strici, brati, vsi, prav vsi so nam, vsak na svoj način, kdaj pa kdaj popestrili dan.


V letošnjem letu smo doživeli veliko lepega, žal pa nam je situacija s korona virusom prekrižala kar nekaj načrtov.
Otroci in starši, želiva vam dolge in prijetne počitnice. Vsem tistim dvajsetim otrokom, ki letos zapuščajo vrtec in skupino “Levčki” pa želiva vse dobro in veliko uspeha v času šolanja. In da bodo stopali po pravih poteh.


HVALA vam za zaupanje in čudovita leta vse od “jaslic” naprej!


Lea in Barbara